Miecznikowska Hanna

Konsultant i trener Story Seekers Polska

hanna_miecznikowska

Absolwentka SGH, Wydziału Handlu Wewnętrznego na kierunku Organizacja i Zarządzanie oraz studiów podyplomowych Strategiczne Zarządzanie Marketingowe. Z wykształcenia ekonomista, z doświadczenia (ponad 25-letniego) strateg komunikacji marketingowej. W przeszłości konsultant i partner w firmie doradczej marketingu strategicznego Stratosfera oraz dyrektor strategii w międzynarodowych agencjach reklamowych. Obecnie ekspert w zakresie komunikacji zarówno marketingowej, jak i skutecznej komunikacji wewnętrznej – między działami rozwoju produktu, sprzedaży i marketingu, między liderem a zespołem, między ludźmi tworzącymi zespół. 

Od 2018 moderator procesów grupowych oraz licencjonowany trener warsztatów metodą Story Seekers, w ramach której uczy liderów, doradców biznesowych oraz specjalistów marketingu i sprzedaży budowania i opowiadania historii (storytelling) oraz empatycznego ich wysłuchiwania i pozyskiwania (story tending). W tym podejściu ma na koncie projekty integracji zespołów po fuzjach i przejęciach, budowanie zaangażowania pracowników w procesy zmian, wprowadzanie nowej strategii marketingowej i zwiększanie efektywności sprzedaży B2B. Wierzy, że głębsze relacje i zaufanie między ludźmi procentują lepszymi wynikami biznesowymi.

Od 2020 roku psychoterapeutka integratywna. W Gabinecie Psychoterapii Jestem Żyję / jestemzyje.pl prowadzi psychoterapię indywidualną oraz par, a także wspiera w rozwoju osobistym, podnoszeniu kompetencji komunikacyjnych, psychoedukacji w zakresie modeli poznawczych (jak myślę i jaki to ma na mnie wpływ), treningu relaksacji i praktyce uważności.