Sobieraj Olga

Konsultantka i Mentorka Sprzedażowa i Marketingowa. Executive Business Coach i Mentor certyfikowany przez EMCC.

olga-sobieraj

Pomagam firmom i przedsiębiorcom sprzedawać więcej i stabilniej poprzez efektywne strategie marketingowe wpływające na sprzedaż, budujące markę i skalujące biznes. Jednocześnie pomagam budować efektywne relacje między działem marketingu i działem sprzedaży lub działem operacji i uwalniać w zespole energię do realizacji wypracowanych strategii.

Jako Biznesowy Coach i Mentor wspieram Liderów, którzy napotkali na swojej drodze przeszkodę w zarządzaniu biznesem, przewodzeniu zespołowi i zarządzaniu priorytetami – zaczynając od zarządzania swoją energią w czasie – aby mogli przenieść życie i biznes na kolejny poziom.

Wcześniej CEO międzynarodowej Agencji marketingowej Ogilvy oraz szefowa marketingu biznesów retailowych działających w Polsce, Europie Centralnej i Rosji.

Wieloletni ekspert Superbrands Polska, Juror Effie Awards.

12 godzin w miesiącu wspieram pro bono Przedsiębiorcze Kobiety, Przedsiębiorczą młodzież i Przedsiębiorców Technologicznych w ramach MIT Enterprise Forum CE, Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, Fundacji Liderek Biznesu EY oraz fundacji Econverse.

Doświadczony członek eksperckich Rad Nadzorczych Black Red White, Wójcik Fashion, WeGirls.

Autorka publikacji w pismach branżowych, prelegentka, mówca publiczny i wykładowca MBA.

 

olgasobieraj.com