Lissowski Maciej

Członek zarządu indaHash

maciej-lissowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

W branży reklamowej od 1991 roku. Pracował zarówno w agencjach niezależnych, jak i sieciowych. Tworzył struktury, którymi zarządzał na stanowiskach m.in. Chief Operating Officer i Managing Director. Realizował projekty międzynarodowe m.in. pełniąc funkcję Regional Business Director EMEA. Wiele lat związany z grupami Publicis i WPP. Zdobywał doświadczenie we wszystkich kanałach komunikacji: od ATL/BTL przez PR, shopper/aktywacje po digital, e-commerce i mar-tech. Pracował dla Klientów reprezentujących pełne spektrum kategorii dóbr i usług.

Obecnie wspiera indaHash – agencję reprezentującą obszar influencer marketingu oraz martech, skupiając się głównie na realizacji projektów i obsłudze klientów w krajach europejskich.

Nagrody i wyróżnienia: m.in. Effie, Cannes Lion, KTR. Juror krajowych oraz międzynarodowych konkursów reklamy i marketingu. Wykładowca, mentor i szkoleniowiec. Arbiter Komisji Etyki Reklamy przy Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Dyplomowany varsavianista, aktywny kwestor Społecznego Komitetu Opieki nad Starymi Powązkami im. J. Waldorffa. Fanatyk teatru.