Haller Dorota

Dyrektorka marketingu, komunikacji i e-commerce, CMO w Huawei CBG Polska

dorota-haller

Ceniona w branży ekspertka w dziedzinie marketingu, PR, komunikacji i e-commerce, wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami, m. in. Grand Prix w konkursie Dyrektor Marketingu Roku. Wraz z zespołami zdobyła szereg nagród marketingowych, m. in. Złote, Srebrne i Brązowe statuetki Effie Awards, w tym za „long term marketing excellence”, oraz kilkukrotnie PRowy Złoty Spinacz.

Wiceprezeska IAA Polska, członkini jury Effie Awards oraz innych prestiżowych polskich i międzynarodowych organizacji branżowych, m. in. Rady Marek Superbrands czy Marketing Sounding Board sojuszu Star Alliance. Prelegentka wielu konferencji branżowych, m. in. Facebook Marketing Summit, VideoWars by ScreenLovers i ekonomicznych np. Europejski Kongres Gospodarczy czy Kongres Badaczy. Członkini Facebook Client Advisory Board. Wykładowczyni MBS (Marketing Business Solutions) by Effie.

Odpowiada za strategię i komunikację marketingową Huawei CBG Polska w randze CMO, a od marca 2021 także za obszar e-commerce. Wcześniej kreowała i realizowała strategie marketingowe w firmach z różnych branż – od medycznej, poprzez bankowość po lotnictwo.

Mentorka, feministka, aktywna działaczka na rzecz rozwoju potencjału kobiet i równouprawnienia zarówno w społeczeństwie, jak i w biznesie. Autorka podkastu Hallo Haller.